O Klubie

Szanowni Państwo,

Klub Riviera Remont (dawniej Klub Remont) jest jednym z najstarszych i cieszących się niesłabnącą renomą i popularnością lokali gastronomiczno – rozrywkowych w Warszawie.
Dogodne położenie w centrum stolicy, około 50 m od wyjścia z przystanku Metra Politechnika, zapewnia naszym gościom doskonałe możliwości dojazdu i powrotu nawet w późnych godzinach nocnych.
Klub dysponuje powierzchnią ponad 1000 metrów kwadratowych.

Na lokal składa się następujących pomieszczeń:
-Sala taneczna – parkiet taneczny z dużym barem,
-sala pubowa -sala karaoke
-Palarnia – niezależna wentylacja

Dzięki takiemu układowi Kub Remont umożliwia organizację zarówno kameralnych spotkań
dla kilkunastoosobowych grup, jak i dużych imprez oraz eventów firmowych na kilkaset osób.

Doświadczona kadra managerska pomoże zaplanować wszystkie szczegóły Państwa wydarzenia, a o realizację zadba zmotywowany i świetnie wyszkolony personel, co gwarantuje 100% zadowolenia z naszych usług.

Klub wyposażony jest w światowej klasy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy (światła dyskotekowe i koncertowe), pozwalający na spełnienie wymogów technicznych i obsługę każdego rodzaju imprezy. Warto również wspomnieć o sprzęcie multimedialnym typu telewizory plazmowe o dużej przekątnej, czy też rzutnik wraz z ekranem, pozwalającym na wyświetlanie prezentacji oraz filmów według potrzeb naszych klientów.

Praktycznie codziennie odbywają się w klubie zarówno tematyczne dyskoteki, jak i wydarzenia takie jak studenckie otrzęsiny, połowinki, wieczory kawalerskie i panieńskie, imprezy okolicznościowe organizowane przez firmy i międzynarodowe koncerny.

Zaplecze gastronomiczne klubu pozwala na zapewnienie bogatej oferty cateringowej, na którą składa się wiele pozycji przekąsek, zup, dań podawanych na ciepło i na zimno – jesteśmy w stanie zorganizować każdego rodzaju wyżywienie, jedynym ograniczeniem jest fantazja naszych klientów.

W sprawie organizacji Państwa imprezy prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny, prosimy o przygotowanie takich informacji jak przybliżony termin, liczba osób które będą zaproszone, Państwa wymagania odnośnie ewentualnego cateringu.

z poważaniem
Klub Rivera Remont